Vaistų aprašai

Čia rasite Roche vaistų aprašus bei kitą susijusią informaciją. Pasirinkę Daugiau, būsite nukreipti į Roche.lt.

Informacija apie vaistų kompensavimą

Informaciją apie Roche naujienas ir kompensuojamus vaistus rasite pasirinkę Daugiau.

Vaistų saugumas

„Roche“ siekia, kad bendrovės gaminami vaistai būtų veiksmingi ir patikimi.

Kai kuriais atvejais pacientui vartojant vaistus gali pasireikšti nepageidaujamas poveikis. Tai yra neigiamas žmogaus organizmo atsakas į vaistinį preparatą.

Svarbiausia informacija apie vaisto galimus nepageidaujamus poveikius yra pateikiama preparato charakteristikų santraukoje. Ši informacija yra prieinama visiems gydytojams, išrašantiems vaistų receptus. Be to, pacientui skirta informacija būna pateikta vaistų pakuotėje. Preparato charakteristikų santrauką ir pacientui skirtą informaciją turi patvirtinti kontrolės institucija. Tai padeda gydytojams ir pacientams nuspręsti, ar konkrečiu atveju tam tikro vaisto teikiama nauda yra didesnė nei jo keliama rizika ir ar reikia imtis ypatingų veiksmų, norint tą riziką sumažinti.

„Roche“ tikslas – teikti itin veiksmingus gyvenimo kokybę gerinančius vaistus ir kuo labiau sumažinti galimą nepageidaujamų reakcijų riziką. Dėl to mes atliekame tikslius tyrimus ir privalome nuolatos rinkti informaciją apie nepageidaujamą mūsų vaistų poveikį.

Praneškite apie nepageidaujamus reiškinius, pasireiškusius vartojant Roche vaistinius preparatus

Informaciją, kurią jūs pateiksite, UAB "Roche Lietuva" panaudos tiriant įtariamą nepageidaujamą reakciją į Roche vaistinį preparatą. Šią informaciją bendrovė panaudos vaistų saugumui vertinti, kad pacientai Roche vaistais būtų gydomi kuo saugiau.

Praneškite el.paštuarba telefonu:

lithuania.drug-safety@roche.com
+370 5 2546799